1
0
مقالات-چاپ جلوه آفتاب ایرانیان

لیست مقالات

۱۳۹۹/۱۱/۱۹

آشنایی با نمادها و علائم روی بسته بندی (بخش اول)

انسان ها از زمان های بسیار دور از نمادها و علائم ( اشکال و فرم ها که بر روی سنگ ها، کتیبه ها یا دیوارها حک می کردند) برای برقراری ارتباط با یکدیگر استفاده می کردند. و در طول زمان این اشکال جای خود به حروف دادند.
۱۳۹۹/۱۱/۱۹

آشنایی با نمادها و علائم روی بسته بندی (بخش دوم)

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که بخاطر توجه نکردن به علامت های روی بسته بندی و رعایت نکردن نکات ایمنی که از طریق این علائم به آن ها می توان دست پیدا کرد، به محصول و کالای درون بسته بندی آسیب رسانده باشید و یا حتی بدتر از آن به خودتان آسیب وارد کرده باشید.
۱۳۹۹/۱۱/۱۴

نکاتی مهم در خصوص داشتن بسته بندی شیک (بخش هشتم)

به آخرین سری نکات مهم در خصوص داشتن بسته بندی شیک رسیده ایم و با استفاده از این مقاله ها می توانید برای محصولات خودتان بهترین بسته بندی را انتخاب کنید و با خلاقیتی که به خرج می دهید باعث افزایش فروش آن شوید.
۱۳۹۹/۱۱/۱۳

نکاتی مهم در خصوص داشتن بسته بندی شیک (بخش ششم)

بسته بندی همیشه از موارد بسیار مهم و ضروری است که اگر بتوانید بسته بندی خوبی طراحی کنید باعث شناخته شدن و افزایش فروش محصولات برند شما می شود.
۱۳۹۹/۱۱/۱۳

نکاتی مهم در خصوص داشتن بسته بندی شیک (بخش هفتم)

همانطور که در مقاله های قبلی به اهمیت بسته بندی پرداختیم، در این بخش از سایت جلوه آفتاب ایرانیان قصد داریم در ادامه مقاله های قبلی، نکات دیگری را هم به شما عزیزان بگوییم. پس با ما همراه شوید و این مقاله را از دست ندهید.
۱۳۹۹/۱۱/۰۶

نکاتی مهم در خصوص داشتن بسته بندی شیک (بخش پنجم)

در این بخش از سایت جلوه آفتاب ایرانیان قصد داریم در ادامه نکاتی در خصوص بسته بندی های شیک، مواردی دیگری را ذکر کنیم. برای اینکه با سایر نکات آشنا شوید با ما همراه شوید و این مقاله را از دست ندهید.
۱۳۹۹/۱۰/۳۰

چرا محصولات شرکت های صنعتی به بسته بندی نیاز دارند؟

اکثر شرکت های تولید نسبت به طراحی بسته بندی، این دیدگاه را دارند که اینکار تلاشی بی معنی، غیر ضروری و هدر دادن پول است. هم اینکه آن ها محصولات صنعتی تولید می کنند و بیشر بصورت عمده به فروش می رسند که خریداران آن ها را بر اساس هزینه، کیفیت و خدمات مشتری خریداری می کنند.
۱۳۹۹/۱۰/۲۷

نکاتی مهم در خصوص داشتن بسته بندی شیک (بخش چهارم)

بسته بندی یکی از بخش های مهم در فروش محصولات است، چون در ابتدا فقط بسته بندی به چشم می آید بعد از آن نام برند و کیفیتی محصولی که داخل بسته بندی قرار دارد. در این بخش از سایت جلوه آفتاب ایرانیان میخواهیم نکاتی در مورد بسته بندی شیک در اختیارتان بگذاریم. پس با ما همراه شوید و این مقاله را از دست ندهید.
۱۳۹۹/۱۰/۲۴

نکاتی مهم در خصوص داشتن بسته بندی شیک (بخش سوم)

در دو مقاله قبلی در خصوص داشتن بسته بندی شیک نکات مهمی را در اختیارتان گذاشتیم، در ادامه آن ها می خواهیم اطلاعات دیگری هم در اختیارتان بگذاریم تا با کمک ها آن ها بتوانید بسته بندی شیک و خلاقانه را برای خودتان تهیه کنید.
۱۳۹۹/۱۰/۲۲

نکاتی مهم در خصوص داشتن بسته بندی شیک (بخش دوم)

در ادامه مقاله قبلی سایت جلوه آفتاب ایرانیان که در خصوص بسته بندی شیک مطالبی را ارائه دادیم. در این مقاله قصد داریم نکاتی کلیدی دیگری را در این خصوص در اختیارتان بگذاریم پس این مقاله را از دست ندهید و تا آخر با ما همراه شوید.
۱۳۹۹/۱۰/۲۰

نکاتی مهم در خصوص داشتن بسته بندی شیک

آیا خرید آخرتان را به یاد دارید؟ چه شد که به آن برند خاص توجه کردید؟ واقعا به آن کالا نیاز داشتید یا همینجوری بدون هیچ قصد قبلی به خرید پرداختید؟ حال که حرفش پیش آمده است، بیایید با هم صادق باشیم، آن کالای بخصوص را خریداری کردید چون از دید شما خواستنی و جالب بوده است، شاید در نظرتان این موضوع عجیب باشد ولی واقعیت دارد.
۱۳۹۹/۱۰/۱۶

آشنایی با مواردی که خانم ها در بسته بندی لوازم آرایشی به آن ها دقت می کنند

موضوع اهمیت بسته بندی بر هیچ برندی پوشیده نمی باشد. ولی متاسفانه این امر از اشتباهات مکرری که صورت می گیرد، جلوگیری نمی کند. برای اینکه از این اشتباهات پرهزینه جلوگیری شود، دانستن این نکته برای برندها بسیار حائز اهمیت می باشد تا آن ها بدانند
۱۲۳۴