1
0
اهداف و خط مشی

اهداف و خط مشی

اهداف و خط مشی

مجتمع چاپ و بسته بندی آفتاب با مدیریت قدرتمند خود اهدافی را جهت ارائه محصولات جدید و باکیفیت تر دنبال می کند و در ادامه می توانید با اهداف این مجمتع بزرگ آشنا شوید.

انواع جعبه پیتزا

چاپ جلوه آفتاب به عنوان اولین تولید کننده جعبه پیتزا دایکاتی، پیشرو در تولید انواع جعبه‌های پیتزا در قالب‌های متفاوت و آماده پذیرش و چاپ کلیه سفارشات شما عزیزان با طرح ها و قالب‌های اختصاصی شما می‌باشد.

در این مجموعه جعبه های پیتزا با استفاده از مقوای بهداشتی و در قالب‌های دوتکه و معمولی تولید می شوند.

در مجموعه جلوه آفتاب تولید انواع جعبه ساندویچ و همبرگر با استفاده از مقوای بهداشتی و استاندارد همراه با چاپ با کیفیت و رعایت کلیه اصول تخصصی در زمینه تولید، انجام می پذیرد.

این گونه جعبه‌ها نیز در قالب‌های متفاوتی همچون کشویی، کنتاکی و ... قابل اجرا و تولید می‌باشد.

تولید این گونه جعبه‌ها، در ارتباط مستقیم با سلیقه و درخواست مشتریان محترم می‌باشد. در مجموعه جلوه آفتاب تولید انواع جعبه‌های متفرقه رستورانی و فست فودی با توجه به نیاز مشتری و طراحی منحصر به فرد و خاص برای ایشان صورت می پذیرد.

این گونه جعبه‌ها که مکمل نیاز مشتریان می‌باشد دارای اهمیت ویژه‌ای می‌باشد.

انواع جعبه سوخاری

تولید جعبه سوخاری و ناگت و همچنین کفی سوخاری قابل استفاده در سالن‌ها در این مجموعه انجام می گیرد. قالب و اندازه این گونه جعبه‌ها به صورت استاندارد می‌باشد و در تولید آن از مقوای Food Grade استفاده می‌شود.

انواع کف سینی و کاغذ مومی

از دیگر امکانات این مجموعه چاپ بر روی کاغذ مومی می‌باشد. امکان چاپ طرح مورد نظر مشتریان محترم حداکثر تا 2 رنگ بر روی کاغذ مومی امکان‌پذیر می‌باشد.

همچنین تهیه انواع کاغذ کف سینی بر روی انواع کاغذهای مومی، تحریر، گلاسه و کرافت امکان‌پذیر می‌باشد.

انواع پاکت

از دیگر واحدهای تولیدی در این مجموعه، واحد تولید پاکت در انواع مورد نیاز رستوران‌ها و فست‌فودها می‌باشد. در این قسمت پاکت‌های ساندویچ و همبرگر در سایزهای مختلف و تولید پاکت‌های بیرون‌بر سوخاری، پیتزا، میوه ای و... انجام می‌پذیرد. از دیگر موارد قابل توجه در این زمینه می‌توان به چاپ بر روی انواع کاغذ رپینگ جهت فست‌فودها اشاره نمود که امکان چاپ تا 2 رنگ بر روی آن امکان‌پذیر می‌باشد.

انواع لیوان‌های کاغذی (نوشیدنی)

یکی از مهمترین بخش‌های تولید در مجموعه جلوه آفتاب، بخش تولید لیوان کاغذی می‎باشد. در این بخش تولید انواع لیوان‌های کاغذی (نوشیدنی) از سایز 200 سی‌سی تا 650 سی‌سی به صورت معمولی و دوجداره امکان‌پذیر می‌باشد. کلیه لیوان‌های تولیدی با استفاده از مقوای PE  و همچنین مرکب خوراکی سوئیسی با GRADE A می‌باشد.

انواع لیوان‌های کاغذی (سیب زمینی)

همچنین تولید لیوان سیب‌زمینی داخل سالن و لیوان سیب‌زمینی بیرون‌بر در سایز 450 و 650 سی‌سی انجام می پذیرد. در تولید این لیوان ها نیز استفاده از مقوا PE و همچنین مرکب خوراکی سوئیسی با GRADE A لحاظ می گردد.