1
0
تاریخچه فعالیت

تاریخچه فعالیت

تاریخچه فعالیت

مجتمع چاپ و بسته بندی آفتاب در سال 1370 با تولید اولین جعبه پیتزای دایکاتی و حذف منگنه از جعبه، کار خود را آغاز نمود. در سال 1377 بر اساس نیاز بازار به عنوان اولین تولید کننده لیوان کاغذی پا در عرصه تولید این محصول گذاشت. در سال 1377 بر اساس نیاز بازار به عنوان اولین تولید کننده لیوان کاغذی پا در عرصه تولید این محصول گذاشت. در سال 1382 اقدام به تاسیس چاپخانه جلوه آفتاب نمود که اولین چاپخانه موفق به چاپ بر روی مقوای سنگین 600 گرم ایرانی می باشد. در سال 1390 با خرید ماشین آلات پاکت سازی آغاز به تولید انواع پاکت های مورد نیاز فست فودها با توان تولید 200 الی 400 پاکت (به فراخور سایز در دقیقه) نمود. در سال 1392 با توجه به نیاز ضروری مستمر به مقوای استاندارد بهداشتی و همینطور با بکارگیری حساسیت های بالا در زمینه تولید هرچه بهتر و با کیفیت‌تر بسته بندی‌های مربوط پا به عرصه صنعت سلولزی گذاشت و موفق به راه اندازی کارخانه تولید مقوای استاندارد بهداشتی دوبلکس با نام تجاری پلتیک گردید که با توانایی تولید روزانه 15 تن ورق بهداشتی، زمینه انجام کلیه خدمات و تولیدات مایحتاج مشتریان خود را از ابتدا تا انتها در یک مجموعه امکان پذیر ساخت و در طی مدت زمان کوتاهی موفق به اخذ گواهینامه ISO9001:2008 که امروزه جزء بزرگترین و با کیفیت‌ترین کارخانه های موجود در این زمینه می باشد.

مجتمع آفتاب در تمام این مدت تا به امروز تمام توان خود را در جهت ارائه خدمات و تولیدات هر چه بهتر و با کیفیت‌تر به کار بست تا امروزه تبدیل به یک مجموعه قوی و به نام در صنف رستوران، کافی شاپ و فست‌فودها گردد.

مجتمع آفتاب با بکارگیری علم روز در تهیه و تولید بسته بندی‌های مناسب و با طراحی های بی نظیر و همینطور با استفاده از مرکب های خوراکی (Food Grade) توانسته است به خوبی مورد توجه و اطمینان رستوران ها و فست‌فودهای مطرح و بزرگی گردد که با تلاش در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان محترم زمینه همکاری‌های مستمر را فراهم نموده است.

مجتمع آفتاب با بکارگیری دانش روز همراه با مدیریت کارآمد و با پشتوانه مشتریان بنام خود و همچنین به دنبال تجربه کسب شده در این مدت سعی در گسترده‌تر کردن فعالیت‌های خود نسبت به قبل نموده و مطمئناً در این بین با جذب مشتریان گرامی بهانه غرور آمیز دیگری برای اعتبار خود پیدا خواهد کرد.
مجتمع چاپ آفتاب که امروزه تبدیل به یکی از مطرح ترین مجتمع‌های فعال در این زمینه گردیده است، توانایی انجام کلیه امور چاپی بر روی انواع کاغذ و مقوا (از چاپ بر روی کاغذ مومی تا چاپ بر روی کاغذ بهداشتی تا 700 گرم) همراه با مراحل تکمیلی تا ساخت جعبه، توانایی تولید انواع لیوان‌های کاغذی و دوجداره، انجام کلیه امور مربوط به پاکت‌سازی و کارتن‌سازی را دارا است، که تمامی این خدمات را جهت رفاه حال مشتریان خود به کار گرفته تا توانایی تولید کلیه محصولات مورد نیاز فست‌فودها و رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها را در مجموعه خود فراهم سازد.