1
0
مقالات-چاپ جلوه آفتاب ایرانیان

لیست مقالات

08/آذر/777

آشنایی با تاریخچه ساخت جعبه پیتزا

پیتزا از زمان های دور وجود داشته است و همینطور به عنوان غذای محبوب و معروف آن زمان ها به حساب می آمده است. در آن زمان پیتزا فروشی ها در تلاش بودند که بتوانند پیتزاهای خود را داخل ظرف با کیفیت بالا به دست مشتریان خود برسانند
17/تیر/778

آشنایی با استحکام و قابلیت بسته بندی جعبه پیتزا

بسته بندی های که برای حمل پیتزا مورد استفاده قرار می گیرد، اغلب از جنس مقوا می باشند. چون این ماده بسیار ارزان است و در کنار ارزانی، ویژگی های بسیار مفیدی دارد.
22/تیر/778

طراحی گرافیک جعبه پیتزا چه تاثیری در میزان فروش دارد؟

با توجه به رقابت تنگاتنگی که در بازار امروزی وجود دارد، تبلیغات بسیار مهم است و بدون انجام تبلیغات، توسعه بازار فروش و موفقیت کالا، تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد. اکنون بسته بندی، خود مهمترین آگهی و موثرترین ابزار تبلیغ برای هر کالایی می باشد.
14/مرداد/778

نوستالژی چه تاثیری در تبلیغات پیتزا دارد؟

گاهی اوقات نیاز بازار امروز ایجاب می کند که بسته بندی یک محصول به صورت همان شکل قدیمی خود باقی بماند و هر از گاهی تغییرات کوچکی در آن اعمال شود تا بتواند جایگاه خود را در بازار نگهدارد و با سایر بسته های مشتریان جدید بتواند رقابت کند و جایگاه آن دچار لغزش نشود.
14/مرداد/778

ویژگی های کاربردی و عملیاتی بهترین جعبه پیتزا

یکی از اصلی ترین نگرانی های اکثریت رستوران دارها، نحوه عملکرد جعبه پیتزا می باشد. چون باید جعبه پیتزایی را انتخاب کنند که در زمان حمل پیتزا، باعث پایین آمدن کیفیت پیتزا نشود.
29/مرداد/778

چه عواملی در قیمت جعبه پیتزا تاثیر گذار هستند؟

برای اینکه قیمت جعبه پیتزا مشخص شود، عوامل مختلفی تاثیرگذار هستند که از میان آن ها می توان به کیفیت جعبه پیتزا اشاره کرد. در ادامه به برخی از این عوامل مهم و تاثیرگذار خواهیم پرداخت. با ما همراه شوید.
29/مرداد/778

چرا خلاقیت در طراحی تولید و چاپ جعبه پیتزا مهم است؟

یکی از سوال های که همیشه پرسیده می شود این است که چرا بکارگیری خلاقیت در طراحی تولید و چاپ جعبه پیتزا مهم است و آیا اصولا این خلاقیت می تواند برای فست فودی ها مفید باشد یا خیر؟ در ادامه این مقاله از سایت جلوه آفتاب می خواهیم به این موضوع بپردازیم. لطفا با ما همراه شوید.
29/مرداد/778

جعبه پیتزا و تفاوت در طراحی گرافیکی آن

اولین تماس فیزیکی بین مشتری و محصول توسط جعبه و بسته بندی آن محصول برقرار می شود. بنابراین باید از آن برای به وجود آوردن یک حس خوب و مثبت استفاد کرد و این موضوع در خصوص تمامی محصولات مانند محصولات غذایی، پوشاک و... را صدق می کند.
30/مرداد/778

جعبه پیتزا چه اهمیتی در سلامت پیتزا دارد؟

مواد اولیه ای که در ساخت جعبه پیتزا مورد استفاده قرار می گیرد، بسیار مهم می باشد چون پیتزا درون این جعبه ها قرار می گیرد و با آن ها در تماس می باشد، اگر مواد اولیه ای که در تولید این جعبه ها مورد استفاده قرار می گیرد
06/شهریور/778

عوامل تاثیر گذار در کیفیت چاپ بر روی جعبه ها

اکثر فست فودها به بسته بندی و پک نیاز زیادی دارند چون اولین چیزی که مورد توجه مشتریان قرار می گیرد، نوع بسته بندی و چاپ آن می باشد. پک، بسه بندی و جعبه عاملی برای بهداشت غذاها هستند و همچنین از ورود بیماری ها به غذا پیشگیری می کنند.
11/شهریور/778

آشنایی با مهمترین نکات در خصوص کیفیت و مرغوبیت جعبه پیتزا

در این بخش از جلوه آفتاب می خواهیم در خصوص نکاتی که موجب افزایش مرغوبیت جعبه پیتزا می شود، بپردازیم. همینطور در مورد ویژگی های که یک جعبه پیتزا باکیفیت دارد صحبت خواهیم کرد و همچنین به روش های که مشتریان می توانند جعبه پیتزا باکیفیت را به راحتی تشخیص دهند، اشاره می کنیم. با ما همراه شوید.
13/شهریور/778

تمام آنچه که باید در خصوص جعبه های غذا بدانید

جعبه های غذا دارای چند دسته هستند که می توان به جعبه های کلاسیک و جعبه های فست فودی یا مدرن که در کترینگ و رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد، اشاره کرد.
۱۲۳۴